Будівництво Лазні Відео Уроки

 

Урок 39 Будівельні ванни. Структурна

 

Розміри російської brevenčatoj бань Прийняті фільтр з розрахунку Таким чином, для Parits в Ней може зіткнутися кілька людей.Лазня складається з передпокою-тамбура, передбанника (кімнати для роздягання) і парною площею 6-9 м2 (у ній можна і паритися і митися).Для того, щоб перешкоджати проникненню холодних потоків повітря всередину парильного приміщення біля входу в лазню влаштовують тамбур.

 

Площа передбанника 4-6 м2, у ньому як правило роблять віконний отвір.У передбаннику можна трохи охолонути і відпочити після парилки. Для цього в передбаннику слід встановити лаву шириною 0, 5 і довжиною 1, 5-1, 8 м. Двері з передбанника не повинна відкриватися в парилку, що б пар, потрапляючи в більш холодне приміщення передбанника НЕ ​​зволожує одяг.

 

Двері з парилки і з повинні виходити в тамбур. Таке розташування дозволить більш раціонально використовувати площу і, головне, всі три приміщення можна опалювати однією піччю.

 

Площа парилки 7-9 м2, її краще виконувати квадратної. Двері в парилку влаштовують з високим порогом і низькою коробкою щоб якомога менше тепла виходило з парильні в передбанник.

 

Уздовж глухої стіни розташовують дерев'яні полки (у 2-3 яруси), довжина полиць 160-200 см.Піч каменку, опалювальну дровами чи газом, встановлюють в кутку біля дверей.У протилежної стіни розміщують лави з приладдям для миття, тут так само можна розташувати вікно.

 

Якщо хочеться трохи заощадити на будівельних матеріалах можна побудувати злегка спростити планування лазні, а саме будувати лазню що складається з двох приміщень - передбанника і парилки, причому кожне приміщення виконує дві функції: передбанник є прихожей, а парильня - мийним відділенням.Пекти в такій лазні поміщають в парилку, а передбанник обігрівається через суміжну стіну і при відкриванні парилки.Розміри такої лазні зазвичай не перевищують - 2, 5x4, 5 м.

 

У кожному приміщенні лазні під час купання повинна постійно і без особливих зусиль утримуватися певна температура.

 
   
 • пару - 50-55 ° С.
 •  
 • В moečnom Офіси (душ) - тільки трохи вище температури людського тіла, rekomenduemaâ температура близько 40 ° С.
 •  
 • У роздягальні - не нижче 21 ° С
 •  

Источник: www.ulan-ude-stroy.ru

Возможно, вам понравится:

Готова лазня відео
Готова лазня відео

Пушкарский лазні обіцяли влаштувати в БЦ на 1 серпня - За бізнес-новини
Puškarskie-бань-фото-с-сайту-www.etovidel.net_. .. Відповідно до президентської листі ГК «Empire» Фоменко.Н., яка є замовникам будівництва, відкриття об'єкта «Пушкарский лазні» за вказаною адресою заплановано на 01.08.2014 ", - повідомив Полтавченко.

У п'ятірці кращих - Відомості Новосибірського обласної Ради депутатів
.. Гроші на будівництво станції знезалізнення. Завдяки обласній цільовій програмі «Чиста вода» в східному Черепаново у жителів з'явилася вода, відповідна всім санітарним нормам.Були також реконструйовані лазні, повним ходом йде газифікація сіл.

І ліс ростити, і машини збирати - Комуна
Сьогодні в коледжі безкоштовно (за вирахуванням форма тут) obučaûtsâ більш pâtisot майбутніх фахівців у галузі Forestiers і lesoparkovogo господарств, Тінь-Паркс та ландшафтного будівництва, економіки та buhgalterskogo реєстру.Михайло .. фотографія дріжджі.


Похожие статьи:

 1. Будівництво Лазні Самостійно
 2. Будівництво Бань Відео
 3. Будівництво Лазні Фото Відео
 4. Будівництво Лазні з піноблоків