Будівництво Турецької Бані Хамам

Будівництво турецької лазні хамам, обробка, проектування, монтаж

Хамам - це турецька лазня, яка є традиційною для країн Близького Сходу.Історія хамама сягає своїм корінням в глибоке минуле, ще до тим часом, коли будувалися давньоримські терми.З роками терми видозмінилися і стали виглядати наступним чином: складатися з трьох частин.А саме, це джамекан, соуклук і головний зал харарет з центром у формі восьмикутної кам'яної плити.Джамекан являє собою вхідний зал, де необхідно переодягнутися в спеціальний одяг і взуття з дерева.Соуклук - це проміжне приміщення, провідне в харарет. Нарешті, харарет є не чим іншим, як круглої парної, яку освітлюють невеликі вікна зверху.У центрі розташовується гарячий камінь, де лежать або сидять відвідувачі турецької лазні.Процес відвідування хамама являє собою цілий ритуал, що включає в себе безліч етапів.

   

У зв'язку з широкою популярністю хамамов, будівництво турецької лазні сьогодні дуже актуально.Опишемо основну суть споруди східної парної.

 

Стадії будівництва турецьких лазень

 

У будь-якому випадку, починати потрібно з пошуку відповідного місця для хамама.Зовсім не обов'язково зводити для турецької парної окрема будівля, можна виділити частину вже наявної споруди, якщо всі технічні вимоги будуть дотримані.В одному з приміщень повинна розміщуватися власне лазня, а в іншому технічний блок, з усім необхідним обладнанням.Дуже важливо на початковому етапі будівництва турецької лазні хамам вирішити питання з електрикою, теплопостачанням, каналізацією, вентиляцією і водопостачанням.

 

Потім Вам необхідно вибрати матеріали для будівлі східної парної.Вони повинні бути міцними, стійкими до високих температур і вологості.Потім Ваше завдання зводиться до того, щоб продумати систему обігріву.Вона може бути водяною або електричної. Не менш важливим моментом є пристрій освітлення.Правильно сплановане освітлення створює особливу атмосферу в хамаме і навіває думки про Сході.

Источник: www.myhammam.ru

Возможно, вам понравится:

Бані під ключ
Бані під ключ

Будівельник "Oceanco» peredala яхта "незворушність" власник - Морський Бізнес Північно-Захід
Sleduet примітка "незворушність" зупинився первісний âhtoj, Oceanco postroennoj верфей "відповідно до вимог Кодексу човен, kotoryh sostavlâet потужністю 13-36 пасажирів, використання Kotorogo obâzatelno в Суднобудівний ВИСОКИХ passažirovmestimosti.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані Відео
  2. Будівництво Турецьких Бань під Ключ
  3. Будівництво Турецької Бані
  4. Будівництво Цегляної Бані Відео