Будівництво Бань в Улан Уде

Будівництво в Улан-уде
 

Урок 44 Будівельні ванни. Печі

 

Електричний Кам'янка

 

В теперішньому російської отрута безпосередньо в парній приміщенні чистої відкритим вихідним кодом вогню, отже, не vyžigaetsâ кисень.Щоб розжарити камені, їх поміщають в піч-кам'янку, яка використовується одночасно для обігріву приміщення лазні і для отримання гарячої води.Гріється стіна печі і камені. Пар в російських лазнях отримують, обливаючи розжарені камені водою, і утворений гарячий вологий пар діє набагато швидше і чутливіші сухого (в сауні).Ті, хто добре його переносить, без коливань ставлять на ділянках російські лазні.

 

В сучасних лазнях нагрівання до температури 300 ° С найчастіше здійснюється електрокам'янкою з вбудованим пристроєм автоматичного контролю й регулювання (фінські та шведські печі).Пристрій відключає електронагрівач при перевищенні температури стінок вище допустимої норми, а також при згасанні полум'я в топці при попаданні на піч, наприклад, рушники.

 

Електрокаменка в сімейній лазні повинна бути обладнана обмежувачем температури, який відключає електронагрівач при досягненні температури повітря в приміщенні 140 ° С, і реле часу, який відключає електронагрівач через заданий час безперервної роботи (до 5 годин).Зарубіжні фірми випускають багато видів електрокаменок. Якщо ви володієте достатніми засобами, то краще придбати хорошу і надійну піч.

 

Поверх кришки камери укладені камені. Принцип роботи цієї печі такий: повітря, проходячи через отвори, розділяється на два потоки.Один потік нагріває камені, а інший - йде по кільцевому зазору, навколишньому кожух.Ви можете самі спорудити електрокам'янку, поставивши на електропіч закритого типу металеву коробку з каменями.Але попередньо ви повинні розрахувати необхідну потужність печі по відношенню до розмірів вашої лазні, обсягом парної, якості теплоізоляції стін лазні і температурі її атмосфери.

 

Зараз поширені електричні печі-кам'янки

Источник: www.ulan-ude-stroy.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо лазню на ділянці
Будуємо лазню на ділянці

16-а спеціалізована виставка "РОСІЙСЬКИЙ САДОВОД І ФЕРМЕР-2014" - ExpoLife.ru
позиції Республіки Удмуртія, Криму, Московської, Саратовської, Брянської, Іванівської, Калінінградської, Липецької, Пензенської, Рязанської, Ярославської, Ульяновської, Тульської областей.Участь суб'єктів Федерації вказує на ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань з Колоди
  2. Будівництво Бань Бізнес
  3. Будівництво Бань Дитинець
  4. Будівництво Бань з колод
  5. Будівництво Бань Відео