Будівництво саун і лазень Проекти Зображення

Готові проекти саун, лазень і хамам
 

Йдучи від стереотипів: будівництво суміщеної фінської сауни і російської лазні

 

Будівництво домашнього СПА здійснено в одному з будинків котеджного селища «Променад».Цей проект спільна робота двох дизайнерів Олени Албатовой і Реут Гулі.З Оленою ми побудували вже багато лазень і СПА - комплексів. Олена - приголомшливою душі людина і великий професіонал! Замовники даного проекту стали нашими постійними клієнтами.Ми щиро раді, що, звернувшись до нас одного разу, люди не тільки повертаються, але і рекомендують нас своїм друзям - це найвища оцінка нашої роботи! Ми не стоїмо на місці, завжди в курсі передових новинок.Створюємо дизайн на часи. Для нас важливо, щоб навколишнє не набридло через роки! Робота над цим проектом була досить складною з точки зору інженерії.Спочатку необхідно було продумати всі деталі прокладки комунікацій та інженерних систем, після чого сховати від ока і обіграти в дизайні. Усім нашим майбутнім клієнтам рекомендуємо, ще на етапі будівництва, звертатися у вузько-профільні компанії.Це дозволяє заздалегідь врахувати всі дрібниці і уникнути переробок! Наша компанія спеціалізується в цьому напрямі вже 12 років.Досвід, накопичений за ці роки, дає розуміння всіх тонкощів! Будемо раді нашій співпраці!

Детальніше  

Домашній курорт.Будівництво сауни і хамам з басейном.

 

Дизайн-проект сауни з басейном. Проект передбачав пристрій басейну в зоні відпочинку.Величезний зал з колонами дозволяє відпочивати одночасно кільком людям, не заважаючи один одному.Вишуканий строгий стиль сауни в поєднанні з східними мотивами, почерпнутими з архітектури турецьких хамамов робить цю сауну незвичайною.Наша компанія пропонує Вам будівництво саун і турецьких лазень. Ми готові реалізувати стандартні проекти, так і будівництво саун і хаммам по індивідуальними проектами, у тому числі в квартирі. При обробці саун і лазень ми використовуємо тільки елітні будівельні матеріали.

Детальніше

Источник: www.sauna-light.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Санаторій «Озеро Карачі» отримає федеральну фінансову підтримку - Довідник з нерухомості
Проект створення в Чановском районі НСО туристичного кластера включений у федеральну програму з розвитку туризму в Росії...


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Газобетонних Блоків
  2. Будівництво Лазні з піноблоків Поетапно
  3. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам