Зачіски на середні волосся з чубчиком: поради щодо вибору та оформлення

Середня довжина волосся відкриває великий простір для творчості при створенні зачісок. Доповнення у вигляді чубчика здатне зробити образ особливо жіночним і м'яким. Бажаючим мати середню довжину важливо вибрати спосіб стрижки та укладки пасм, які підкреслять всі достоїнства особи, сховавши від сторонніх поглядів недоліки.

Если вам нужна причёска в Кропивницком вас ждут специалисты в салоне Стрекоза.

Особливості

До волосся середньої довжини відносять ті, які досягають плечей. Зачіски мають в своїй основі ту чи іншу стрижку.

Волосся можна укласти в різний спосіб, залишивши розпущеним або піднявши вгору за випущеними грайливими пасмами. З чубчиком образ отримує завершеність. Залежно від її форми він може змінюватися. Чубчика бувають:

довгими і короткими;

прямими і скошеними;

вигнутими і увігнутими за формою;

густими і рваними.

Як вибрати залежно від форми особи?

Форма особи практично і визначає вибір чубчика. Ця частина волосся, підстрижена певним чином, до лиця одній жінці і зовсім не личить інший.

Пряма, що починається майже від самої верхівки і закриває брови, вона підходить власниці густого волосся і високого або широкого чола, надає її образу ніжності і загадковості, підкреслює очі. Якщо зробити рваний край, виграшно поєднується з овальним і круглим обличчям.

Пряму чубок найчастіше виконують при стрижках на середню довжину боб і каре. Коса є гармонійним продовженням довжини волосся до плечей, компенсуючи неправильність рис і підходить для жінок, які мають квадратну або круглу форму обличчя. Таким елементом стрижки має сенс доповнювати зачіску з хвилястими пасмами. Він підкреслює густоту волосся, поєднується зі стрижками типу каскад або боб.

Подовжена чубчик, яку носять набік або розділивши навпіл по обидва боки особи, приховує асиметрію, візуально робить форму довше і вже, акцентує увагу на губах. При цьому вона вимагає постійного коректування і застосування засобів для укладки. Добре поєднується зі стрижкою типу каскад, каре або боб.

Довга - по лінію брів, чубчик з прямого волосся створює образ фатальної жінки і добре підходить для вечірніх зачісок. Можна зробити її трохи нижче брів, але ні в якому разі не филируем. Це створить відчуття безладу на волоссі, який в цьому випадку недоречний.

З середніх волосся можна зробити високу зачіску або сконцентрувати основою обсяг у шиї, підборіддя. Вибирати варіант слід в залежності від форми обличчя. Досягти необхідного результату можна за рахунок конкретної стрижки.

Поєднання вузького підборіддя і широкого чола при трикутній формі обличчя вимагає компенсації цих особливостей. Досягається вона завдяки створенню локонів і укладання на основі стрижки каре з пасмами, спрямованими від імені.

Для форми «квадрат» підходять жіночі зачіски, що дозволяють зосередити основний обсяг у верхній частині голови. Злегка начесав чубок, можна зробити овал візуально трохи довше.

Похожие статьи:

  1. За допомогою бетонної бруківки можна отримати гарні доріжки
  2. Несколько советов по самостоятельной наклейке обоев на потолок
  3. Як знайти хорошу роботу - що корисно при пошуку роботи
  4. Модернизация насосной станции от компании «Дельфин Аква»
  5. Завдання кожного фахівця з протипожежної профілактики