Як правильно підготувати стіни приміщення під фарбування

Підготовка стін для подальшого фарбування - трудомісткий і складний процес, від якого залежить зовнішній вигляд покриття після чистової обробки. Будь-які вади і нерівності поверхні після закінчення ремонту буде видно. У цій статті ми детально розглянемо, як правильно виконати підготовку стін під фарбування із залученням підрядної організації або своїми руками.

На сайте M-online вы можете купить инструменты по лучшей цене.

Стіни під фарбування - етапи робіт

1. Видалення старого покриття з робочої поверхні

Стару обробку слід ретельно видалити. Шпалери легко знімаються, якщо їх намочити мильним теплим розчином. Побілка змивається звичайною теплою водою. Фарбу можна видалити шпателем, попередньо простукали стіну молотком, або скористатися перфоратором. Навісну обробку просто прибрати за допомогою підручних інструментів.

2. Усунення дефектів

Після демонтажу старого покриття потрібно оглянути робоче підстава на предмет тріщин, шматків штукатурки, що відвалюється, наявність грибка. Штукатурку, що відшаровується повністю знімають. Якщо демонтаж проводиться частково, відколи грунтуються і вирівнюються стартовою шпаклівкою. Тріщини на стінах усуваються різними способами, в залежності від їх глибини і розмірів. Маленькі - трохи розширюються, грунтуються і закладаються шпаклівкою; великі прибираються за допомогою розчину. Для захисту від грибка і цвілі стіни обробляються антисептичними протигрибковими складами.

3. Грунтовка

Грунтовку необхідно нанести по всій поверхні стіни за допомогою поролонового валика від низу до верху. На ринку величезний вибір грунтових складів, підбирайте їх з урахуванням типу оброблюваної поверхні. Можна скористатися універсальним варіантом - акриловою ґрунтовкою. Вона підходить для будь-якої робочої поверхні.

4. Фінішна шпаклівка

шпаклівка стіниДля запобігання розтріскування оштукатурених поверхонь перед шпаклівкою на стіну приклеюється стеклохолст. Для цього підійде клей для вінілових шпалер. Після приклеювання скловолокна потрібно нанести додатковий шар клею або грунтовки. Потім рівним шаром наноситься фінішна шпаклівка. Робиться 2 підходи.

Після того, як шпаклівка повністю висохне, потрібно акуратно пройтися по ній шкіркою з дрібною сіткою, розгладжуючи нерівності. Потім наноситься фінальний шар грунтовки.

Все, стіни готові до фарбування. Як бачите, підготовчий етап займає багато часу, але, якщо все було зроблено правильно, результат буде чудовим!

Похожие статьи:

  1. Втамовує спрагу правильно. Кращі напої після лазні
  2. Складське приміщення під оренду
  3. Промислові джерела безперебійного живлення
  4. Як правильно вибрати квартиру в новобудові
  5. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку