Чим краще різати клінкерну плитку?
Клінкерна плитка являє собою відмінну альтернативу традиційним матеріалам, застосовуваним для обробки підлоги або стін в житлових і нежитлових приміщеннях. Така обробка довговічна, і обходиться значно дешевше натурального каменю, тому набирає все більшої популярності. Але в процесі роботи з плиткою матеріал доводиться розрізати на рівні шматочки, або ж робити фігурні розрізи, і тут для недосвідчених людей може виникнути серйозна проблема.
Посмотреть эротическое фото вы можете тут на сайте в любое удобное для вас время.
способи різання
Для створення розрізів в клінкерну плитку розроблені спеціальні інструменти для рівною і акуратною різання матеріалу. Залежно від вибору пристосування для роботи відрізняються і способи різання клінкерної плитки, тому підходити потрібно до цього дуже уважно.
Інструменти в майстерні
На цей випадок є досить багато різних пристосувань, які можна використовувати в професійних майстерень, або в аматорських умовах. Кожен інструмент відрізняється типом отриманого розрізу, його чистотою і рівністю. Серед основних інструментів можна виділити:
електричні і ручні плиткорізи;
роликові склорізи і ножівки по металу, оснащені алмазної струною;
болгарки, спеціальні кільцеві пили;
плиткорізи-щипці і кусачки.
Клінкерна плитка, незважаючи на свою високу міцність, досить крихкий і неподатливий матеріал, який при неправильному способі розрізання може кришитися і ламатися, а край буде знівечений тріщинами і сколами.
Електричний алмазний плиткорез
Це спосіб порізати клінкер без особливого шуму, і при практично повній відсутності пилу. Для цього використовують алмазні диски, які на великій швидкості обертання забезпечують рівний і чистий розріз. Серед особливостей способу потрібно відзначити:
клінкерна плитка виходить без сколів, зазубрин або шорсткостей;
під час роботи необхідно подавати на робочу поверхню воду;
не потрібно прикладати багато зусиль, виконувати великі обсяги роботи можна дуже швидко.
Це хороший спосіб різати клінкерну плитку, коли потрібно обробити велику кількість матеріалу. Єдиний мінус - це вартість обладнання, оскільки класичний електричний плиткоріз для цих цілей обходиться від 700 доларів.
ручний плиткоріз
Так клінкерна плитка виходить також з досить рівним і красивим краєм, але при цьому потрібно пам'ятати, що це трудомісткий процес, і занадто великі обсяги роботи зажадають тривалого періоду.
Цікаво! Робочі елементи в подібних конструкціях міцні і жорсткі, що забезпечує відсутність відхилень плиточок під час обробки. Таким чином можна легко уникнути деформації.
Пристрій може коштувати дешевше електричного, і вартість буде варіюватися від 40 до 400 доларів. Це недорогий, але ефективний спосіб створення шматочків потрібних розмірів з наявної плитки.
Похожие статьи: