Види сталевого дроту

Дріт сталевий є однією з різновидів довгомірного металопрокату. Він застосовується в самих різних областях - побут, будівництво, промисловість і т.д. Буває такий дріт декількох різновидів - оцинкований, армований, пружинний, низьковуглецевий і інші. Кожен з видів має свої характеристики і застосовується в певних сферах.

Сегодня качественная стальная проволока ок - залог высокого качества произведенной из нее метизной продукции, а также - высокого качества и надежности конструкций.

Зварювальний дріт зі сталі

Дану модифікацію застосовують при зварюванні труб і різного роду металоконструкцій. Виготовляється такий дріт з різних видів сталі, все залежить від конкретного виду зварювальних робіт. Діаметр такого сталевого дроту становить від 0,6 до 5 міліметрів, існують види і з великим діаметром, однак застосовуються вони вкрай рідко і для спеціальних видів зварювання при особливих умовах.

Оцинкований дріт сталевий

Цей вид користується досить великою популярністю, оскільки відрізняється, перш за все, стійкістю до корозії. Застосовують дріт даної модифікації при виготовленні різних пружин, канатів, тросів, а також для виготовлення електродів. Оцинкований дріт в його стандартному вигляді має круглий перетин і діаметр від 0,2 до 8 міліметрів. Бувають, правда, варіанти з іншими видами перетину і показниками діаметра. Крім того, в деяких випадках оцинкований дріт покривають ще шаром цинку, що забезпечує стійкість проти впливів навколишнього середовища.

В'язальний дріт

Цей тип відрізняється «постійними» характеристиками і досить вузькою сферою застосування. Дріт сталевий даної модифікації має діаметр в 2 міліметри і виготовляється з катанки за допомогою методу волочіння. З такого дроту виготовляються троси, сітки і т.д. Матеріалом для нього служать низьковуглецеві типи сталей.

Дріт сталевий канатний

Такий тип застосовується для виробництва різного роду канатів і має три підкатегорії. Групи варіюються в залежності від показника щільності цинку. Буває канатний дріт для умов роботи особливо жорстких, жорстких і середніх.

Пружинний дріт

Такий дріт сталевий застосовується, як нескладно здогадатися, в виробництві пружин різних видів. Головною особливістю даної модифікації є наявність пружних властивостей і висока міцність. Невеликі пружини виробляються з уже готового матеріалу, а великі вироби, що застосовуються в промисловості, вимагають гарту після формування.

Армований дріт

Цей вид дроту має зазвичай діаметр 4 міліметри і застосовується для додаткового армування залізобетонних конструкцій. Поверхня дроту даної модифікації має спеціальні перетини, що дозволяють забезпечити краще зчеплення з бетоном.

Колючий дріт сталевий

Даний вид дроту являє собою готовий виріб, який не відрізняється стандартними характеристиками перетину або діаметра. Головна сфера застосування колючого дроту - це забезпечення безпеки і охорона територій підприємств, заводів, фірм і т.д.

Різновидів дроту сталевого є безліч, кожен з них затребуваний в певній сфері промисловості, а тому, перед тим як вибирати будь-який тип дроту, потрібно уважно вивчити сфери його застосування, а потім вже визначатися з остаточним вибором.

Похожие статьи:

  1. Лазня з клеєного бруса
  2. Розробка логотипу
  3. Какую ванну выбрать
  4. Відпочинок в Батумі