Особенности строительства стен в бане из кирпича

Будь-яка споруда починається з того, що вибирається матеріал, з якими потрібно буде працювати. Для зведення лазні рекомендується силікатну (білу) або ж глиняний (червоний) цегла. 

 Для того что бы приукрасить ваш фонтан предлагаем вам купить подсветку в фонтан украина , это добавит вашему фонтану большой уникальности и это очень красиво смотрится .


Найбільш часто зводяться конструкції стін при будівництві лазні:

Стіна з наявністю простору від 4 до 6 сантиметрів, яке потрібно для циркуляції повітря;
Стіни, облицьовані всередині плитним утеплювачем;
Колодцевая кладка, що представляє собою стіни з наявністю засипки теплоізоляційного шару між цегляними рядами з поперечними перегородками;
Будівництво даних конструкцій придбав найбільшу популярність за рахунок своєї вигоди. По-перше, економиться цегла, а, по-друге, за рахунок зведення таких стін, баня володіє багатьма корисними функціями, в тому числі, міцністю і хорошими теплоізоляційними властивостями.

Утеплення цегляної лазні

Вибраний утеплювач необхідно кріпити до стінок лазні за допомогою розчинних маяків. У цей момент повинен з'явитися зазор розміром від 2 до 4 сантиметрів.

Утеплювальні плити бувають декількох видів:

Фіброліт;
Арболіт;
Плити, зроблені з легкого бетону;
Мінераловатні плити з підвищеною жорсткістю;
Крім цих теплоізоляційних плит можна використовувати і інші утеплювальні матеріали неорганічного походження.

Ідеальний варіант, яким користуються багато забудовники лазень з цегли – це стіна товщиною в півтора цегли і утеплювальний матеріал з фібролітових плит, товщина якого близько 50 мм. При використанні ефективного цегли, високого рівня теплоізоляції можна добитися і при кладці в 1 цеглу.

Оздоблення стін

Після зведення цегляних стін, йде етап їх обробки, адже всі ми хочемо не тільки ефективності, але і ефекту. Перелік оздоблювальних робіт:

На лицьовій поверхні цегляної стіни, там, де проводять оштукатурювання, шви заповнюються на глибину 10-15 сантиметрів підготовленим розчином;
На лицьовій стороні, там, де оштукатурювання не потрібно, шви заповнюються на такому ж рівні, що й щілини. Звисаючий зайвий розчин акуратно забирають кельмою;
На зовнішній стороні стіни можна обробити шви спеціальним інструментом – розшивкою: в першу чергу обробляються шви по вертикалі, а потім по горизонталі. Розшивку слід проводити не після роботи, а по завершенню 3-4 шарів кладки цегли.
Поламані шматки цегли так само, як і цілі, знадобляться для роботи. Не викидайте їх, так як за допомогою половинок і окремих шматочків цегли зміцнюються простінки і кути кладки.

Якщо ж Вас відлякує ціна на цеглу, завжди можна подивитися в бік дерева. Та ж невисока вартість будинку з клеєного бруса цілком може бути реалізована і в будівництві лазні. Головне: ретельний і правильний підхід до проектування і будівництва, а з чого буде побудована баня, не суть важливо.

Похожие статьи:

  1. Особливості лазні з оциліндрованих колод
  2. Особливості душової кабіни з сауною
  3. Особенности укладки кафеля в ванной комнате
  4. Особенности строительства бань
  5. Особливості лазні з оциліндрованих колод
  6. Материалы для строительства бани