Материалы для строительства бани

Для будівництва лазні краще використовувати хвойний ліс зимової заготівлі відмінної якості, тобто зрубаний під час найнижчого сокоруху ліс. Взимку рух деревного соку в стовбурі практично припиняється, і це зменшує кількість вологи в деревині, робить її легкообрабатываемой. Деревина і швидше сохне, і не так сильно сохне, менше деформується, не загниває. Дерев'яні лазні будуються на фундаменті, це не дає конструкції осідати і перекошуватися, в той же час нижня частина зрубу буде захищено від зволоження. Основна перевага дерев'яного зрубу, що натуральна деревина, «живий» будівельний матеріал. Вона чудово зберігає тепло, добре проводить повітря. Крім того, деревина має приємний аромат, що володіє певною позитивною енергетикою, цілющою силою і сприятливо впливає на людей, що знаходяться в ньому. Обробка деревини спеціальними засобами - антисептиками і просоченнями проти загорянь - захищає дерев'яну лазню від багатьох зовнішніх впливів. У цьому випадку будови не торкнуться ні загнивання, вплив різних мікроорганізмів. Після передбаченої усадки майбутньої лазні, можна зайнятися утепленням та оздобленням. Потрібно пам'ятати, що в парній для чистової обробки необхідно використовувати листяні сорти дерев, адже вони при підвищенні внутрішньої температури не виділяють смол. Піч встановлюють в останню чергу. І якщо все буде дотримано – розташування, розміри, внутрішня обробка, а будівельники не проігнорують нормативні правила, то побудована «під ключ» лазня буде служити вашій родині, підвищувати життєвий тонус вам і вашим близьким протягом довгих років.

Баня главным образом служит не столько гигиеническим целям, сколько служит релаксации, сплочению друзей и получению удовольствия от аромата березового веника. Дополнить это еще и наслаждением от кулинарии позволит Проект бани с барбекю. Стандартная ситуация - вы только распарились с большой и дружной компанией, а спустя непродолжительное время нужно покидать уютные деревянные стены и делать шашлыки. Никому не нравится переживать такой резкий выход из зоны комфорта, перепад температур. 

Мы предлагаем обустроить баню так, чтобы хозяину не нужно было покидать постройку для того, чтобы принести гостям шашлыки. Мы можем оборудовать для вас парилку с барбекю несколькими способами. Можно построить живописную беседку, соединенную с баней галереей. Также готовить на воздухе можно, вмонтировав печь в стену постройки снаружи и обустроив вокруг нее площадку для отдыха. Если вы предпочитаете в любой сезон и погоду наслаждаться сочным мясом, не выходя из баньки, мы предложим вам следующие проекты бани с барбекю.
Наша компания предлагает построить для вас комнату отдыха, часть которой будет отдана под столовую и кухню. Также можно совместить комнату отдыха с открытой террасой. При таком строительстве в наружную стену встраивается печь с двумя топками, направленными наружу и вовнутрь. Закажите любой из этих проектов у нас и наслаждайтесь всеми прелестями парилки и вкусной едой.


Якщо ви вирішили будувати лазню, то потрібно подумати і про очисні споруди. Ми вам хочемо порадити станцію Топас.

Похожие статьи:

  1. Какую древесину выбрать для строительства бани?
  2. Строительство модульных зданий
  3. Особенности строительства бань