Як вибрати панелі для кухні

У кожному будинку або квартирі є кухня, яка є однією з важливих для людини кімнат. Тому її декорування викликає масу проблем і сумнівів.

Ни один детский праздник не обходится без главного лакомства - торта. Поэтому необходимо заказать детский торт в екатеринбурге и детской радости не будет границ, а праздник будет самым лучшим.


Перед тим як почати проводити ремонт кухонного приміщення знадобиться визначитися про її призначення і функції, а вже виходячи з цього, формувати весь інтер'єр. До того ж не варто забувати про те, що величезну роль в інтер'єрі кухні грає чудова обробка стін. У вирішення цього питання існує безліч варіантів, хоча самому простому і відомому способу можна віднести обробку стін панелями.

В даний час виробники панелей поставляють на ринок величезний асортимент своєї продукції.  А при виборі панелей слід пам'ятати про те, що за формою вони можуть підрозділятися на кілька видів.

До першого виду панелей відносяться плиткові складальні. Вони в основному представлені у вигляді квадратів, які під час монтажу з'єднуються в паз, а розміри можуть коливатися від 30х30 см до 98х98 см. Даний вид панелей дозволяє на стінах створювати незвичайні барвисті візерунки.

Другим видом панелей є рейкові складальні, які за формою нагадують звичайну вагонку. Вони так само виробляються різних розмірів, так їх ширина може коливатися від 13 до 30 см, товщина до 12 мм, а довжина може досягати 3 метрів. З'єднання панелей проходить так само в паз, а ось до стіни вони закріплюються за допомогою скоб.

 До третього виду панелей можна віднести листові, які мають досить великі параметри 122х244 см. За своєю суттю вони нагадують прості фанерні листи з чудовим нанесеним малюнком. До стіни монтуються за допомогою клею або просто прибиваються цвяхами.

В основному для обробки кухні використовуються панелі, в основі виготовлення яких лежать ДВП, ДСП, МДФ, натуральне дерево і пластик. Що стосується вартості, то найдорожчими будуть ті, які виготовлені з натурального дерева, але вони будуть екологічно чистими і в той же час красивими.

Такі панелі в основному застосовуються для оформлення кухні в класичному стилі або кантрі. Для меншого пошкодження дерева мікроорганізмами і водою, панелі обробляють спеціальним восковим блиском. Але через деякий час буде потрібно оновлювати покриття.

У тому випадку якщо вибір ліг на панелі, вироблені з ДВП, ДСП або МДФ, то краще віддавати перевагу останньому матеріалу. Це пов'язано з тим, що вони легко піддаються миттю і на них дуже легко наносити різноманітні малюнки.

Для проведення недорогої і в той же час практичної обробки кухні, то можна скористатися пластиковими панелями. Вони за своєю структурою не бояться води, а в догляді не вибагливі. До того ж вони володіють чудовою кольоровою гамою, що дозволяє дизайнерам створювати оригінальні візерунки на стінах кухні.

Похожие статьи:

  1. Шпалери для кухні
  2. Як вибрати халат для дому
  3. Як вибрати змішувач