Як можна оформити стелю

Світло, краса, візуальне розширення простору все це може прямо залежати від якості стелі у квартирі. Якою вона буде - це залежить від загального дизайну інтер'єру.

В наше время любая женщина хотела бы иметь привлекательный и выразительный вид лица и брови в этом играют немаловажную роль. Поэтому Студия идеальных бровей - это идеальный вариант придать лицу правильные эмоции и черты, а также изменить свой облик.

Фарбованиа стеля вимагає великої підготовки робочої поверхні. Для початку необхідно зняти всі верстви старого покриття. Видалити шпалери, фарбу, побілку, потріскану шпаклівку. Розшити всі тріщини і шви, заґрунтувати поверхню стелі, покривши її двома шарами розчину. Після повного висихання заново відшпаклювати.

Шпаклівка

Шпаклівку наносять у два шари для вирівнювання поверхні. Перед фарбуванням наносять шар фінішної шпаклівки, зашкурюють, знову грунтують і потім тільки фарбують. Перший шар фарби наносять впоперек падаючим променям світла, другий - у напрямку від вікна до дверного отвору. Перший шар фарби видасть всі погрішності шпаклювання, тому всі роботи повинні бути виконані дуже акуратно.

Шпалери на стелі

Наклеювання шпалер на стелі не вимагає нанесення фінішного шару шпаклівки. Шпалери клеють щільно в стик (без нахлесту). Напрямок листів визначається потоком світла. Зазвичай їх наклеюють від вікна..Для виконання робіт потрібна участь трьох чоловік.

Гіпсокартон

Гіпсокартон на стелі кріпиться на металевий каркас. Форма каркасу залежить від очікуваного результату. Хвилі, два або більше рівнів, підсвічування. Все це має значення при виставленні каркасу. Поверхню гіпсокартону так само грунтують у два шари, попередньо закривши всі шви і стики. Шпаклюють, завершують фінішною сумішшю, а після повного висихання фарбують.

Підвісна стеля

Підвісна стеля вимагає ретельної обробки всіх швів і тріщин, щоб попередити осипання. Монтується каркас, і сама стеля.

Натяжна стеля

Натяжна стеля найбільш популярна і затребувана в наш час. Роботи з монтажу такої стелі повинні виконувати тільки досвідчені робітники. Для встановлення натяжної стелі потрібно мати спеціальне обладнання, і досвід проведення подібних робіт. Це сама міцна і довговічна стеля. Завдяки своїм властивостям вона витримує великий тиск води при можливому затопленні. У такому випадку потрібно просто видалити воду і знову закріпити стелю.

Плиткова стеля

Плиткову стелю клеють на будь-яку рівну і загрунтовану поверхню. Плити можуть бути різними за своєю структурою. Їх можна фарбувати, мити, пилососити. Використовують спеціальний клей. Прийшла в непридатність плитка, можна просто замінити, не порушуючи цілісність всієї конструкції.

Похожие статьи:

  1. Безшовні натяжні стелі
  2. Технології обробки стелі
  3. Розробка логотипу
  4. Укладка паркетной доски
  5. Як вибрати змішувач