​Як допомогти другу знайти роботу

Портал вакансій розібрався, як допомогти другу знайти роботу для цього Ви можете зареєструватися за посиланням. Представляємо пошукові поради, які стануть в нагоді всім.

Більшість людей, що опинилися в статусі безробітного, абсолютно не знають, з чого почати і куди піти, щоб отримати нове джерело фінансів. Єдиним підходящим варіантом надається допомога працюючого одного.

зрозуміти мета

Головною помилкою всіх бажаючих допомогти в справі пошуку роботи стає нав'язування власних варіантів вакансій. Будь-яке з'явилося оголошення роботи зустрічається такими помічниками як інструкція до застосування. При цьому перевірити роботодавця на відгуки в Інтернеті або уважно ознайомитися з текстом самої вакансії помічники навіть не подумають. А дарма, адже перше, що необхідно зробити - це зрозуміти мету самого здобувача. Знаючи головну інформацію, буде простіше відсівати непотрібні варіанти роботи, скоротити час на пошук і добитися результату.

Дізнайтеся:

посаду, на яку претендує ваш друг;

рівень освіти, набір знань і навичок, якими він володіє.

Цієї інформації буде більш ніж достатньо, щоб ваша допомога була дійсно корисною.

ніяких моралей

Робота втрачена з вини вашого друга? Можливо, його вчинок викликав не тільки жалість, скільки обурення з вашого боку? Може, він недостатньо старанний в пошуку роботи? Пам'ятайте, що грати роль прокурора - не найкращий варіант поведінки. Вам невідомі всі нюанси, значить, права звинувачувати або судити ви не маєте. Втім, це абсолютно безглуздо, адже нова мета вже позначена.

Пояснити, як користуватися пошуковим сайтом вакансій

Сьогодні існує величезна кількість сайтів роботи і агрегаторів вакансій. Всі вони покликані безкоштовно допомагати в пошуку роботи, швидко розмістити резюме в Інтернеті, знайти оптимальний варіант працевлаштування і дати максимум корисної інформації про ринок праці і кадрів.

GorodRabot.ru щодня обробляє понад 200 сайтів на предмет наявності свіжих вакансій. Як тільки нова робота виявлена, інформація із зазначенням на джерело потрапляє на сайт. Так користувач може знайти роботу в будь-якому місті.

Розкажіть своєму другові, що розмістити резюме - це проста і легка задача, адже на порталі доступний сервіс автоматичного відправлення. Здобувач заповнює резюме і вибирає сайти для відправки. Далі робот порталу сам відправляє і розміщує резюме по зазначеним адресатам.

Вашому другу напевно невідомий і той факт, що ринок праці і кадрів щодня наповнюється унікальними пропозиціями роботи, які виявити без спеціальних знань не так-то просто. Наприклад, вакансії на сайті можна шукати за ключовими словами посаду обов'язків, назви компанії, навичок або переваг: робота в офісі, знання ПК, робота на своєму авто та інше. Позначте місто пошуку, шукайте вакансію індустрії, сфері діяльності, графіку роботи або зарплати.

Похожие статьи:

  1. ​Як підготуватися до нової роботи
  2. ​Монтаж битумной черепицы
  3. ​Як швидко знайти роботу
  4. ​Як знайти роботу в іншому місті
  5. ​Де і як шукати роботу