​Пошук роботи через Інтернет - підготуйте своє резюме та супровідний лист

Найпоширенішою помилкою при підготовці резюме та супровідного листа є їх дублювання. Кандидатам здається, що якщо вони змінять назву роботи чи дату в змісті, вони заощадять час на пошук роботи в Інтернеті. Пам'ятайте, що і ваше резюме, і супровідний лист повинні бути написані нами. У мережі є велика кількість читачів, які не мають шансів на щось більше, ніж миттєвий погляд. Рекрутингові компанії часто використовують спеціальні програми, які аналізують вміст на унікальність - якщо програма виявляє копію з іншого веб-сайту чи резюме, вже наявні в базі даних, то без відома кандидата вона видаляється і ніколи не йде до роботодавця.

Знайти роботу своєї мрії Ви можете за посиланням прямо зараз!

Варто пам’ятати, що резюме не повинно містити популярну в останні роки фотографію та застереження, які шукачі роботи розміщують наприкінці свого резюме. Багато роботодавців цього не знають, але це не зовсім законно. Проблема полягає в тому, що вона настільки глибоко вкорінена в пропозиціях про роботу, що потенційні кандидати вважають за краще додати їх для миру. Що ще слід пам’ятати, перш ніж надсилати резюме?

Спробуйте розмістити всю інформацію у своєму резюме на одній сторінці.

Введіть лише найважливіші дані (досвід роботи, робочий час, закінчені школи та курс) - пам’ятайте, що найкраще місце для більш широкого опису вашої людини - у супровідному листі.

Пристосовуйтесь до вимог роботодавця - якщо потрібні резюме та резюме, обов'язково включіть їх до електронного листа. Якщо наш майбутній керівник попросив зразок нашої роботи, його також слід надіслати. У свою чергу, надсилання більше необхідної кількості документів може бути отримано неправильно.

Надайте реальну інформацію. Всім відомо, що брехня не платить, і все ж виявляється, що кожен третій заявки заяви кольоровий. Хоча це може бути гарною ідеєю на етапі сегрегації документів, правда незабаром з’явиться під час інтерв'ю.

Відсутність компетентності як перешкода

Ця помилка найчастіше робиться, коли заявник претендує на керівну посаду в галузі, в якій він вже має досвід. Тоді йому часто здається, що якщо він працював на подібній посаді, він може впоратися зі своєю управлінською роллю. Якщо він має багаторічний досвід, такий підхід видається зрозумілим. Можливо, компанія, в якій він працює, вже давно недооцінює свої зусилля. Однак слід пам’ятати, що на кожному підприємстві існують абсолютно різні правила, і там працюють інші люди, тому не завжди подання заявки на вищу посаду може бути оцінена - адже роботодавець хоче того, хто вже має досвід управління. Якщо в цій ситуації, незважаючи на багато зусиль, ми не зможемо знайти роботу, можливо, варто додатково розширити досвід на поточній посаді, і лише потім спробувати свої сили на більш високому рівні кар'єри.

Похожие статьи:

  1. Пошук роботи через мережу Інтернет
  2. Заміна розбитого скла в міжкімнатних дверей и гипермаркет дверей
  3. Принцип роботи електричних інфрачервоних обігрівачів