Особенности строительства бань

У сучасному світі лазня вже не є атрибутом сільського життя. Мати власну рубану лазню з парної прагне практично кожен власник заміського ділянки. Однак багато хто не мають ні найменшого уявлення про процес будівництва таких об'єктів, а знати це потрібно хоча б у загальних рисах, щоб з'ясувати кваліфікацію найнятих виконавців і не бути обдуреним.

 На нашем сайте вы можете заказать компрессоры ООО "Арсенал" серия: ЗИФ-ПВ, это ссылка нашего сайта, перейдя по ней вы сможете выбрать компрессор данной серии любой модификации.

Методи і матеріали для будівництва лазні мало чим відрізняються від тих, які потрібні для побудови звичайного дерев'яного будинку, хоча деякі особливості все ж присутні.
Першим і дуже важливим є визначення місця розташування даної споруди. З південної сторони замети не такі великі і тануть швидше, тому вхідні двері, орієнтована на південь позбавить від зайвих фізичних вправ в зимовий час. Вікна в свою чергу повинні дивитися на південний захід, так як відвідування лазні в основному здійснюється у вечірні години.

Фундамент, як і у звичайних зрубів, робиться стрічковим або стовпчастим. Закладка фундаменту потрібно на глибину промерзання. Стрічкові фундаменти дуже надійні і прості у виконанні, але вимагають великих витрат матеріалів, а отже, і засобів. Стовпчасті конструкції фундаментів на порядок дешевше, але придатні тільки для легких споруд.
Що таке зруб лазні, пояснювати не має сенсу, а от про конопатних роботах слід знати наступне. При монтажі зрубу, в пази між колодами укладається пенька або клоччя, а потім її виступаючі кінці «вконопачиваются» між колодами за допомогою дерев'яного зубила. Власне, звідси походить і сама назва робіт. Конопатние роботи можна проводити тільки після повної просушки і усадки зрубу. Починати оконопачивать зруб можна тільки з нижнього паза, послідовно піднімаючись до самого верхнього вінця. В першу чергу оконопачивается зовнішній периметр і лише потім внутрішній.
Покрівля лазні найчастіше буває односхилим або двосхилим. Слід врахувати, що стеля повинна володіти низькою теплопровідністю.
Віконні і дверні прорізи, в цілях збереження тепла, мають менші розміри, ніж у житлових приміщеннях.
Виконання всіх цих нескладних правил дозволить при мінімальних витратах створити зручну лазню, яка стане улюбленим місцем проведення вечірнього дозвілля для всієї родини, особливо в холодні пори року.
І у висновку слід згадати, що відвідування лазні – це не тільки можливість утримувати тіло в чистоті, але і великий оздоровчий ефект для всього організму.

Похожие статьи:

  1. Особливості скляного даху
  2. Сучасний стиль в дизайні спальні
  3. Особенности строительства стен в бане из кирпича
  4. Материалы для строительства бани