Лінолеум на кухні

Коли виникає питання про те, яке підлогове покриття вибрати на кухню, то на думку відразу приходить лінолеум. Такий матеріал легко миється, дизайн можна підібрати будь-який, на смак клієнта. І ціна такого підлогового покриття досить прийнятна, а укладання не займе багато часу і сил.

В наше время подобрать осветительнй прибор для любого помещения стало возможным благодаря большому разнообразию стилей и вариантов. Хрустальные, классические и многих других стилей светильники и люстры распродажа, которых поможет не только сэкономить приличную сумму денег, но и принесет радость и хорошее настроение в дом.


характеристики

В сучасній будівельній справі існує величезна кількість видів линолеумів. З антибактеріальним покриттям, з особливим утепленням, що не бояться високих температур і не мають  вм'ятин під вагою кухонних меблів і техніки. Існує два основних типи цього підлогового покриття: штучний лінолеум (з якісного ПВХ), і натуральний (з натуральних тканин, лляної олії, деревної або пробкової муки та природних барвників).

По характеристикам штучне покриття і синтетичне практично однакові. Виняток лише складають цінові показники: натуральне покриття набагато дорожче штучного. І термін служби штучного лінолеуму -5-10 років, в той час як покриття з натуральних компонентів прослужить досить великий термін - від 30 до 40 років.

Корисні якості

Натуральний лінолеум спочатку в своєму складі має лляне масло, яке є відмінним антисептиком, створеним самою природою. А якщо ваш вибір зупинився на підлоговому покритті з ПВХ, то фірми-виробники роблять додаткове антимікробне і антибактеріальне покриття з особливих частинок, або за допомогою рельєфної поверхні. Обов'язковою якістю лінолеуму, який буде знаходиться на кухні, є стійкість до ковзання. Так знижується шанс отримати травму, посковзнувшись на щойно вимитій підлозі або розплесканому маслі.

Укладання і транспортування

Переносити тільки що куплений лінолеум слід у вигляді рулону, щоб уникнути його поломки або утворення тріщин. Укладати лінолеум не складно, достатньо підготувати поверхню, на якій буде лежати вбрання підлогове покриття: підлогу вичистити, бажано видалити старе покриття, і поверхню ретельно розрівняти і висушити.

Похожие статьи:

  1. Лінійна кухня
  2. Стиль хай-тек на кухні
  3. ​Отделка кухни
  4. Шпалери для кухні