Бетон - теплоізолятор

Бетон широко використовується в різних областях будівництва. В основному використовують його головну характеристику - міцність. В якості теплоізолятора бетон стали застосовувати завдяки інноваціям.

В наше время на строительных площадках применяется очень много различной строительной техники и оборудования. Поэтому аренда пневмонагнетателя для полусухой стяжки позволит приготовить раствор непосредственно на объекте, повысит производительность и к тому же существенно сэкономит средства.


Вироби з бетону можна зробити пористими, за рахунок певних технологій. Звичайно, пористий бетон буде не таким міцним, як звичайний, і влагопроницаемость стане вище, але, незважаючи на це, теплоізоляційний бетон знайшов своє застосування.

До складу бетону входить цемент, монтмориллонитова глина, пінообразуюча добавка і вода. Глина замінює певну кількість цементу і це дозволяє додати більше пінообразуючого матеріалу. Завдяки новим технологіям, у виробництві теплоізоляційного бетону використовують добавки, які інертні до хімічних речовин.

Вони не вступають в реакцію з солями цементу. Крім того, при усадці бульбашки повітря в бетоні не виходять наверх, а залишаються в колишньому стані, і пористість буде зберігатися як у первісному вигляді.

Залежно від типу в'яжучого матеріалу розрізняють піно - або газобетон, бетон з вапняком, газомагнезіт і піномагнезіт, газо - і піногіпса. Кожен з цих видів бетону  використовувати треба виключно за призначенням. Всі види теплоізоляційного бетону повинні бути захищені гідроізоляцією.

Низька теплопровідність в блоці забезпечується за рахунок заповнення матеріалу повітрям або синтетичного матеріалу. Якщо всередину блоку потрапить волога, то матеріал не тільки втратить свої властивості, але й може зруйнуватися, що призведе до додаткових клопотів будівельників.

Щоб утеплити стіну газобетоном, необхідно знати «точку роси» на стінах будинку. До того як ви вирішили утеплити будинок, «точка роси» перебувала всередині сотенного покриття. Якщо робити утеплювач газобетонними блоками, то точка переміститься на поверхню утеплювача, що не припустимо. Буде збиратися конденсат і утеплювач може бути пошкоджений.

Для того щоб уникнути переміщення «точки роси» на утеплювач, треба зробити або хорошу вентиляцію, або укласти гарну пароізоляцію. Кожен пароізоляційний матеріал супроводжується інструкцією з його монтажу, щоб він дійсно захищав утеплювач від пари і конденсату. Завдання пароізоляції не випустили пар і тепле повітря з приміщення.

Найпростішим пароізолятором може бути поліетиленова плівка, тут немає необхідності читати інструкцію монтажу. Вона з усіх боків однакова. Крім неї є матеріали з шорсткою поверхнею, гладкою фольгованою та інші види ізолятора. При монтажі таких матеріалів треба пам'ятати, що шорстка і фольгированная поверхні повинні дивитися на стіну, а не на утеплювач.

При утепленні будинку теплоізоляційним бетоном: плитами або блоками, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем по-поводу ізоляційних матеріалів, що не пропустять до утеплювача вологу.

Похожие статьи:

  1. Будувати Бані Фото
  2. Розробка логотипу
  3. Поклейка шпалер
  4. Відпочинок в Батумі